O FIRMIE

 

O FIRMIE

 

Jesteśmy firmą powstałą z połączenia zainteresowań oraz fascynacji rozwiązaniami z zakresu automatyki oraz elektroniki multimedialnej. Działamy na rynku od 2005 roku. Nasze rozwiązania wywodzą się z wieloletniego doświadczenia instalatorskiego oraz reakcji na potrzeby Klienta. Na podstawie tychże doświadczeń opracowaliśmy swobodnie programowalny system sterowania, który znalazł bardzo szerokie zastosowanie w automatyce budynkowej i nie tylko. Z poziomu naszego systemu możemy zarządzać dowolnymi instalacjami, np. instalacjami elektrycznymi, multimedialnymi czy też dozorowymi. Pozwala to na swobodne sterowanie całym spektrum urządzeń wystepujących w domu, w biurze, w hotelu itp..

Nasza zaletą jest również szeroki wachlarz usług dodatkowych, które możemy zaoferować Klientowi. Zakres ten obejmuje między innymi:

  • Projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych w tym  instalacji nisko-prądowych.
  • Projektowanie i wykonywanie instalacji multimedialnych i sieciowych.
  • Projektowanie i wykonywanie instalacji alarmowych/dozorowych.
  • Projektowanie, prototypowanie i wdrażanie do produkcji aparatury elektronicznej.


Chętnie podejmujemy również współprace z instalatorami , pracowniami architektonicznymi, projektantami indywidualnymi a także z Klientem końcowymi. Szczegółowe informacje instalatorskie dotyczące systemu inteligentnych budynków KEMEA znajdą Państwo na stronie KEMA: dla instalatora

 

 

MISJA


Naszym celem jest wprowadzenie na rynek Systemu sterowania oraz zarządzania budynkiem K&K Elektronik. Dążymy aby za pomocą naszego produktu zintegrować wszystkie instalacje w budynku (biurowym, mieszkalnym). Działanie to pozwala na znaczące uproszczenie obsługi budynku, wprowadza także nowy poziom komfortu użytkownika budynku. Nie bez znaczenia jest również aspekt znacznego zmniejszenie kosztów utrzymania budynku. Zakres ten obejmuje oszczędności wynikające nie tylko z ograniczenia zużycia energii elektrycznej, ale również cieplnej, co z kolei pozwala na aktywny wkład w ochronę środowiska naturalnego poprzez ograniczenie zużycia zasobów naturalnych. System firmy K&K Elektronik posiada jeszcze jedną bardzo istotną cechę odróżniającą go od systemów konkurencyjnych. Mianowicie cechuje się skrajnie niskim zużyciem energii elektrycznej. Ponieważ system pracuje w trybie ciągłym informacja ta jest bardzo istotna.

 

K&K TEAMNasz Team ciągle się rozrasta, stanowią go specjaliści w swoich dziedzinach i przeszkoleni pracownicy. Podejście to pozwala na szybką i sprawną reakcję na potrzeby zarówno rynku jak  i Klienta. Firma K&K Elektronik jako jedna z nielicznych firm na rynku prowadzi produkcję wyłącznie w kraju, bez wspierania się tanią siłą robocza z krajów dalekiego wschodu. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów.

Aktualne informacje dotyczące dystrybutorów systemu KEMA znajdą Państwo na stronie KEMEA: dystrybucja